Logowanie Rejestracja

O firmie Data aktualizacji 2019-04-04 18:37:00


Chle-Mar

Firma Chle-Mar jest kompleksową hurtownią, zajmującą się dystrybucją i importem artykułów metalowych, ściernych, elementów złącznych, okuć budowlanych, meblowych, narzędzi ręcznych, ogrodniczych, spawalniczych, elektronarzędzi, artykułów gospodarstwa domowego i chemii budowlanej.

Budynek-chlemar

Od początku naszego istnienia firma była producentem artykułów metalowych i malarskich, takich jak: zamki, kłódki, szczotki, pędzle.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w 2000 roku firma przekształciła się w hurtownię metalową, która prężnie i dynamicznie rozwija się do dzisiejszego dnia…

Celem naszego działania na rynku jest satysfakcja Klientów, dlatego stale powiększamy ofertę handlową i dbamy o rozwój naszej firmy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również film handlowych, usługowych, produkcyjnych, sklepów i hurtowni. Sprzedaż prowadzimy na miejscu, a także dostarczamy towar własnym transportem i firmami spedycyjnymi.

Dzięki dobremu zarządzaniu, firma z roku na rok skutecznie umacnia swoją pozycję na rynku rozwijając się i pozyskując nowych klientów. Mamy nadzieję, że bogata oferta obejmująca ponad 20 000 artykułów okaże się dla Państwa interesująca i przyczyni się do nawiązania współpracy.

Długoletni kontakt z producentami pozwala nam zaoferować jedne z najlepszych cen na rynku! Zapraszamy do współpracy.

 

Zawiadomienie o zmianie formy prawnej działalności

Szanowni Państwo

Niniejszym zawiadamiamy Państwa, iż w związku z reorganizacją działalności gospodarczej prowadzonej w formie jednoosobowego przedsiębiorstwa przez Pana Mariana Chlebdę – pod nazwą Firma Produkcyjno Handlowa „Chle-mar” Marian Chleba – planowana jest zmiana formy prawnej tej działalności.

Przedsiębiorstwo związane z w/w jednoosobową działalnością gospodarczą zostanie w formie aportu wniesione do spółki pod firmą CHLE-MAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Przedmiotowa zmiana nastąpi ze skutkiem począwszy od dnia 1 stycznia 2019 r.

Tym samym począwszy od dnia 1 stycznia 2019 r. wszelka dotychczasowa działalność gospodarcza jednoosobowej firmy p. Mariana Chlebdy prowadzona będzie w formie spółki komandytowej pod nazwą CHLE-MAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Mając powyższe na uwadze począwszy od dnia 1 stycznia 2019 r. prosimy aby wszelkie dokumenty i rozrachunki dot. w/w przedsiębiorstwa prowadzone były na spółkę CHLE-MAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Podajemy zarazem dane w/w spółki:

Nazwa:       CHLE-MAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

NIP:       9442261914

REGON:       38184265000000

KRS:       0000758478

Adres:       ul. Świerkowa 4, 32-049 Rzeszotary