Logowanie Rejestracja

O firmie Data aktualizacji 2021-09-30 08:22:00

 

O firmie Chle-Mar

 

Budynek-chlemar

Chle-Mar to hurtownia będąca dystrybutorem i importerem artykułów metalowych, ściernych, budowlanych oraz wykończeniowych. Początkowo nasza oferta ograniczała się jedynie do niewielkiego asortymentu. Sprzedawaliśmy zamki, kłódki, szczotki i pędzle. Zmiany na rynku, rosnące oczekiwania i potrzeby klientów sprawiły, że w 2000 roku nasza firma została przekształcona na hurtownię metalową. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy, stale poszerzając swój asortyment. Obecnie, oferujemy blisko 20000 produktów!

Dokładamy wszelkich starań, by być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale także firm handlowych i produkcyjnych, sklepów czy hurtowni. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Chle-Mar! W razie pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 
 

Zawiadomienie o zmianie formy prawnej działalności

Szanowni Państwo

Niniejszym zawiadamiamy Państwa, iż w związku z reorganizacją działalności gospodarczej prowadzonej w formie jednoosobowego przedsiębiorstwa przez Pana Mariana Chlebdę – pod nazwą Firma Produkcyjno Handlowa „Chle-mar” Marian Chleba – planowana jest zmiana formy prawnej tej działalności.

Przedsiębiorstwo związane z w/w jednoosobową działalnością gospodarczą zostanie w formie aportu wniesione do spółki pod firmą CHLE-MAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Przedmiotowa zmiana nastąpi ze skutkiem począwszy od dnia 1 stycznia 2019 r.

Tym samym począwszy od dnia 1 stycznia 2019 r. wszelka dotychczasowa działalność gospodarcza jednoosobowej firmy p. Mariana Chlebdy prowadzona będzie w formie spółki komandytowej pod nazwą CHLE-MAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Mając powyższe na uwadze począwszy od dnia 1 stycznia 2019 r. prosimy aby wszelkie dokumenty i rozrachunki dot. w/w przedsiębiorstwa prowadzone były na spółkę CHLE-MAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Podajemy zarazem dane w/w spółki:

Nazwa:       CHLE-MAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

NIP:       9442261914

REGON:       38184265000000

KRS:       0000758478

Adres:       ul. Świerkowa 4, 32-049 Rzeszotary

 

Informujemy, że z dniem 01.05.2021 nastąpiła zmiana nazwy firmy na CHLE-MAR Marian Chlebda spółka komandytowa. Reszta pozostaje bez zmian.