Logowanie Rejestracja

Organizer metalowy, 15-szuflad

6740-104N0
Organizer metalowy, 15-szuflad
Organizer metalowy, 15-szuflad
Cena brutto 119,34 PLN / szt
Opinie: 0 Dodaj opinię »
Dostępność
Stany magazynowebrak towaru

Opis towaru

Wymiary:

 

szerokość - 306 mm,

wysokość - 147 mm,

głębokość ramy - 145 mm,

głębokość z zachodzeniem szuflady - 155 mm

 

 

Wysokiej jakości i trwałe szafy, których nie może zabraknąć w Twoim warsztacie, wykonane są z blachy stalowej i wyposażone w trwałą powłokę proszkową. Przeźroczyste szuflady i ścianki działowe wykonane są z wytrzymałego materiału PS (polistyren).

 

Szafki wiszące - tradycyjny i praktyczny pomocnik do przejrzystego przechowywania drobnych przedmiotów, komponentów i narzędzi ręcznych. Szafy nadają się do wyposażenia warsztatów, garaży, zakładów produkcyjnych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne jest porządne przechowywanie drobnych przedmiotów.

 

Szafki wiszące można dowolnie budować, ustawiać jedna na drugiej (podstawa wyposażona jest w plastikowe nóżki) lub powiesić na ścianie. Szafy produkowane są w różnych rozmiarach oraz wariantach wielkości i rozmieszczenia szuflad. Szafy można łączyć w kompaktowe jednostki.

 

Przestrzenie wewnętrzne szuflad można łatwo podzielić za pomocą plastikowych przegród, które nie są częścią szafki i należy je zakupić osobno. Aby zmaksymalizować przestrzeń do przechowywania na minimalnej powierzchni, zalecamy użycie obrotowego stojaka.

Cechy towaru

Kod towaru
6740-104N0
Identyfikator
19149
Kod EAN
8595004167405
Dodaj opinię »

Produkty powiązane