Rękawice gospodarcze YELLOW (lateks żółty) rozm. XL, 2szt

Dostępność:
Stan magazynowy:
DOSTĘPNY
Oznaczenia
Kod kreskowy
5906615027652
Symbol
RG10004005
Logistyka
Jednostka podstawowa
par
Opis

Rękawice gospodarcze MERCATOR YELLOW – lateksowe, żółte, 2 sztuki – ochrona i komfort w codziennych pracach domowych i przemysłowych

Rozmiary: XS, S, M, L, XL
Długość rękawicy: 300 mm
Kolor: żółty
Materiał: naturalny lateks kauczukowy
Pakowanie: 2 sztuki w woreczku foliowym

Profesjonalne rękawice gospodarcze MERCATOR YELLOW to uniwersalne rozwiązanie do prac porządkowych, przemysłowych oraz codziennych obowiązków domowych. Wykonane z miękkiego i elastycznego lateksu, doskonale dopasowują się do dłoni, zapewniając precyzję ruchów i wysoki komfort noszenia. Dzięki długiemu mankietowi (300 mm), skutecznie chronią również przedramię przed kontaktem z wodą, detergentami i innymi substancjami. Specjalnie teksturowana powierzchnia chwytna ułatwia manipulację przedmiotami w środowisku mokrym i śliskim, zwiększając bezpieczeństwo pracy.

Cechy produktu:

  • Wykonane z naturalnego lateksu – miękkiego i elastycznego
  • Teksturowana powierzchnia chwytna – lepsza kontrola i przyczepność
  • Wydłużony mankiet (300 mm) – dodatkowa ochrona przedramienia
  • Wysoki komfort użytkowania – idealne dopasowanie do dłoni
  • Przeznaczone do prac w wilgotnym środowisku
  • Jednorazowe pakowanie – 2 sztuki w woreczku foliowym
  • Dostępne w pięciu rozmiarach: XS, S, M, L, XL

Zastosowanie:

  • Prace gospodarcze i porządkowe
  • Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni
  • Obsługa środków czystości i chemii domowej
  • Prace w ogrodzie i przydomowe porządki
  • Gastronomia i przemysł spożywczy
  • Prace konserwacyjne w środowisku mokrym

Normy i certyfikaty:
Rękawice spełniają wszystkie aktualne wymogi prawne dotyczące środków ochrony indywidualnej (kategoria I lub II, zależnie od deklaracji producenta). Pełna dokumentacja i wykaz obowiązujących norm znajdują się w Deklaracji Zgodności.

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Zauważyłeś błąd na karcie produktu? Napisz do nas: b2b@chle-mar.pl. Podaj proszę: nazwę lub kod produktu, link do karty oraz opis błędu (opcjonalnie zrzut ekranu).

© SolEx B2B