Suwmiarka cyfrowa 007 PRO 150mm

Dostępność:
Stan magazynowy:
DOSTĘPNY
Oznaczenia
Kod kreskowy
5901571515410
Symbol
3EI07
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis

Suwmiarka cyfrowa 007 PRO 150 mm

Precyzyjna suwmiarka elektroniczna 007 PRO o długości pomiaru 150 mm (15 cm) to praktyczne narzędzie do dokładnych pomiarów w warsztacie, laboratorium lub pracach hobbystycznych. Cyfrowy wyświetlacz zapewnia łatwy odczyt wyników, a kompaktowe wymiary i lekka konstrukcja umożliwiają wygodne przenoszenie i użytkowanie.

W zestawie znajduje się solidna skrzynka, która chroni suwmiarkę podczas transportu i przechowywania, zapewniając długą żywotność narzędzia.

Dane techniczne
• Typ produktu: suwmiarka elektroniczna
• Długość maksymalna pomiaru: 150 mm (15 cm)
• Podziałka: przód
• Wymiary transportowe: 25 × 9,5 × 2,5 cm (dł. × szer. × wys.)
• Waga transportowa: 0,304 kg
• Skrzynka/walizka w zestawie: tak

Zalety
• Precyzyjne pomiary z cyfrowym wyświetlaczem
• Kompaktowa i lekka konstrukcja
• Wygodny transport dzięki skrzynce ochronnej
• Łatwy odczyt wyników i szybka obsługa
• Idealna do zastosowań warsztatowych i hobbystycznych

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Zauważyłeś błąd na karcie produktu? Napisz do nas: b2b@chle-mar.pl. Podaj proszę: nazwę lub kod produktu, link do karty oraz opis błędu (opcjonalnie zrzut ekranu).

© SolEx B2B