Sztyfty filcowe do miniszlifierki, 7 szt

Dostępność:
Stan magazynowy:
DOSTĘPNY
Oznaczenia
Kod kreskowy
5902143118862
Symbol
CMTA8
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis

Sztyfty filcowe do miniszlifierki, trzpień 2,3 mm, 7 szt.

Zestaw 7 sztyftów filcowych przeznaczonych do miniszlifierek z trzpieniem o średnicy 2,3 mm. Filcowe końcówki są idealne do polerowania i wygładzania różnorodnych powierzchni, zapewniając dokładne i delikatne wykończenie. Sztyfty sprawdzą się doskonale w pracach wymagających precyzji, takich jak polerowanie metalu, szkła, ceramiki czy kamienia. Dzięki kompaktowym wymiarom i wygodnemu mocowaniu, zestaw umożliwia łatwą wymianę oraz komfortową pracę w trudno dostępnych miejscach.

Zalety zestawu:

  • Trzpień 2,3 mm kompatybilny z większością miniszlifierek
  • Wysokiej jakości filcowe końcówki do precyzyjnego polerowania
  • Zestaw 7 elementów pozwalający na długotrwałe użytkowanie
  • Delikatne, ale skuteczne wykończenie powierzchni
  • Łatwa i szybka wymiana sztyftów

Zastosowanie:
Sztyfty filcowe do polerowania i wygładzania metalu, szkła, ceramiki oraz kamienia, idealne do prac wykończeniowych i renowacyjnych.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B