Uchwyt skrzyniowy DIAMANTO

Dostępność:
Stan magazynowy:
BRAK
Oznaczenia
Kod kreskowy
5902973763546
Symbol
DUS001
Kod katalogowy
DUS001
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis

Uchwyt skrzyniowy 80 × 65 × 5 mm – DIAMANTO

Uchwyt skrzyniowy DIAMANTO to solidny i funkcjonalny element przeznaczony do montażu w skrzyniach transportowych, narzędziowych, wojskowych, meblach technicznych oraz wszelkiego rodzaju pojemnikach wymagających trwałego i wygodnego sposobu przenoszenia.

Wykonany z odpornej na odkształcenia stali, uchwyt charakteryzuje się kompaktową formą, estetycznym wykończeniem oraz trwałą konstrukcją. Zintegrowana stalowa rączka, osadzona na zawiasach, umożliwia pewny chwyt i bezpieczne użytkowanie.

Dane techniczne:

  • Wymiary zewnętrzne: 80 × 65 × 5 mm
  • Materiał: lakierowana proszkowo
  • Rodzaj uchwytu: wpuszczany, z ruchomą rączką
  • Montaż: na 4 otwory – do przykręcenia lub przynitowania
  • Zastosowanie: skrzynie narzędziowe, wojskowe, transportowe, meble techniczne
  • Marka: DIAMANTO

Zalety produktu:

  • Trwała konstrukcja zapewnia długą żywotność
  • Estetyczne i praktyczne wykończenie
  • Odporność na korozję i intensywne użytkowanie
  • Wygodna, składana rączka – oszczędność miejsca
  • Uniwersalne zastosowanie w przemyśle, transporcie i rzemiośle

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Zauważyłeś błąd na karcie produktu? Napisz do nas: b2b@chle-mar.pl. Podaj proszę: nazwę lub kod produktu, link do karty oraz opis błędu (opcjonalnie zrzut ekranu).

© SolEx B2B