Opis
Wózek na wąż 1/2'' 50 m SPRING ZINCATO to praktyczne i trwałe rozwiązanie do przechowywania i transportu węża ogrodowego o długości do 50 metrów. Dzięki solidnej konstrukcji i funkcjonalnym rozwiązaniom, ułatwia pracę w ogrodzie, zapewniając wygodę użytkowania i bezpieczeństwo.
Dane techniczne:
- Maksymalna długość węża: 50 m
- Średnica węża: 1/2'' (12,7 mm)
- Konstrukcja: metalowa, ocynkowana (ZINCATO)
- Koła: duże, z profilowanym bieżnikiem zapobiegającym ślizganiu się
- Mechanizm: obrotowe podłączenie przyłącza oraz wygodna korba do zwijania węża
- Kolor: srebrny (ocynkowany)
Zalety produktu:
- Stabilna i wytrzymała podstawa o nowoczesnym designie zapewnia długotrwałe użytkowanie.
- Obrotowe podłączenie węża zapobiega jego skręcaniu się podczas zwijania i rozwijania.
- Wygodna korba umożliwia łatwe i szybkie nawijanie węża bez wysiłku.
- Duże koła z profilowanym bieżnikiem gwarantują dobrą przyczepność i łatwość przemieszczania wózka po różnych powierzchniach.
- Kompaktowa konstrukcja ułatwia przechowywanie i transport węża w ogrodzie.
Zastosowanie:
Wózek SPRING ZINCATO jest idealny do wygodnego przechowywania i transportu węża ogrodowego o średnicy 1/2 cala i długości do 50 metrów. Sprawdza się zarówno w ogrodach przydomowych, jak i na działkach oraz terenach zielonych, ułatwiając podlewanie i pielęgnację roślin.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zauważyłeś błąd na karcie produktu? Napisz do nas: b2b@chle-mar.pl. Podaj proszę: nazwę lub kod produktu, link do karty oraz opis błędu (opcjonalnie zrzut ekranu).