Logowanie Rejestracja

Zasuwka uniwersalna 50 mm

3245

Opis towaru

 Zasuwka uniwersalna – zgodnie z nazwą – wyróżnia się przede wszystkim wszechstronnym zastosowaniem, dlatego jest podstawowym produktem w asortymencie sklepów dla majsterkowiczów, a także przydatnym elementem „na czarną godzinę”, który warto mieć pod ręką w skrzynce z narzędziami, przydomowym warsztacie czy na działce.

Zasuwkę uniwersalną 50 mm możesz z powodzeniem wykorzystać np. jako dodatkowe zamknięcie w garażu, na strychu, w piwnicy czy pomieszczeniu gospodarczym. Wszędzie tam, gdzie niekoniecznie potrzebujesz antywłamaniowego zamka czy skomplikowanego systemu zabezpieczeń, przydaje się zwyczajna, praktyczna zasuwka, której montaż zajmuje dosłownie chwilę. Ten rodzaj okucia jest też użyteczny w trakcie modyfikowania szaf, np. wyposażonych w ciężkie drzwi, które chcesz dodatkowo zablokować.

10-punktowy montaż przez standardowe otwory nie powinien stanowić żadnego problemu. Zasuwka jest atrakcyjna cenowo, ale solidna i przyjazna w wielu zastosowaniach. W Chle-Mar znajdziesz też inne rozmiary zasuwek o podobnym przeznaczeniu.

 

Informacje szczegółowe 

 

Dane fizyczne

Rozmiar (mm):

50

 

Cechy towaru

Kod towaru
3245
Identyfikator
971
Kod EAN
5902188018882
Dodaj opinię »

Produkty powiązane