Logowanie Rejestracja

Zawias splatany 50mm

ZS05
Zawias splatany 50mm
Zawias splatany 50mm
Cena brutto 0,61 PLN / szt
Opinie: 0 Dodaj opinię »
Dostępność
Stany magazynowedużo

Opis towaru

 Zawias splatany – inaczej skrzydełkowy – najlepiej sprawdza się do montażu w drzwiach łamanych o stykających się krawędziach. Lekkie furtki czy drzwiczki meblowe stanowią typowe przeznaczenie tego taniego, ale bardzo praktycznego i solidnego produktu.

Zawiasy splatane są wytwarzane w różnych wymiarach – w tym miejscu zamówisz wariant o długości 50 mm. Jego standardowa, prosta budowa gwarantuje uniwersalne zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz budynku. Prosty, 6-punktowy montaż jest dodatkowym atutem.

W ofercie Chle-Mar proponujemy wiele różnych zawiasów meblowych i o innym przeznaczeniu. Ważne jest zatem to, żeby zwrócić uwagę na ciężar i rozmiar drzwi, tak aby uniknąć problemów z trwałością połączenia i płynnością ich poruszania się.

Przemyślany dobór zawiasu splatanego o odpowiednim wymiarze zapewni satysfakcjonujący efekt w domu, na działce, w warsztacie czy jeszcze innym miejscu. Skorzystaj z naszej oferty zarówno jako klient indywidualny, jak i firmowy. Dostarczamy niezawodne rozwiązania techniczne dla warsztatów, mobilnych serwisów czy sklepów stacjonarnych oraz internetowych, czego potwierdzeniem są m.in. zawiasy splatane o długości 50 mm.

 

Informacje szczegółowe 

 

Dane fizyczne

Rozmiar (mm):

  50

 

Cechy towaru

Kod towaru
ZS05
Identyfikator
85
Kod EAN
5902973760620
Dodaj opinię »

Produkty powiązane