| NAZWA | ILOŚĆ | |
|---|---|---|
|
600 mm
Kod katalogowy: CON-DLC-1060
EAN: 5904198059640
|
DOSTĘPNY | |
|
900 mm
Kod katalogowy: CON-DLC-1090
EAN: 5904198059664
|
DOSTĘPNY | |
|
1200 mm
Kod katalogowy: CON-DLC-1120
EAN: 5904198059688
|
BRAK |
Ścisk Stolarski 900 mm do Przycinania Płyt
Materiał: Stal, tworzywo sztuczne
Dane techniczne:
• Długość robocza: 900 mm
• Typ: Ścisk do przycinania płyt
• Regulowana szerokość otwarcia
Skład zestawu: 1 sztuka
Opis produktu:
Ścisk stolarski o długości roboczej 900 mm, zaprojektowany z myślą o precyzyjnym przycinaniu płyt o większych rozmiarach. Wytrzymała konstrukcja z wysokiej jakości stali i tworzywa sztucznego zapewnia niezawodność i długowieczność narzędzia. Dzięki regulowanej szerokości otwarcia, narzędzie umożliwia wygodne dopasowanie do grubości materiałów, co zapewnia pewne trzymanie płyt podczas cięcia. Ergonomiczny uchwyt zapewnia komfort pracy, umożliwiając precyzyjne i bezpieczne użytkowanie. Jest to narzędzie, które świetnie sprawdza się w warsztatach stolarskich, budowlanych i montażowych.
Zalety:
• Długość robocza 900 mm pozwala na cięcie dużych płyt z zachowaniem precyzji
• Wykonany z wysokiej jakości stali, co zapewnia dużą trwałość i odporność na zużycie
• Regulowana szerokość otwarcia umożliwia pracę z materiałami o różnych grubościach
• Ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodę i precyzyjne manewrowanie narzędziem
• Idealny do przycinania płyt drewnianych, MDF, sklejki i innych materiałów
Zastosowanie:
Ścisk stolarski 900 mm jest idealnym narzędziem do precyzyjnego cięcia dużych płyt w warsztatach stolarskich, przy remontach, na budowach oraz w czasie montażu. Dzięki regulowanej szerokości otwarcia, narzędzie nadaje się do cięcia różnorodnych materiałów budowlanych i drewnianych.
Zauważyłeś błąd na karcie produktu? Napisz do nas: b2b@chle-mar.pl. Podaj proszę: nazwę lub kod produktu, link do karty oraz opis błędu (opcjonalnie zrzut ekranu).

ul. Generała Zygmunta Zielińskiego 66,
32-040 Rzeszotary