Siatka zgrzewana DIAMANTO 10x10x0,7 mm, galwanizowana, 5 x 1,0 m
Siatka zgrzewana DIAMANTO o oczkach 10x10 mm to praktyczny produkt przeznaczony do lekkich zastosowań w domu, ogrodzie i warsztacie. Wykonana z cienkiego drutu stalowego i zabezpieczona warstwą cynku metodą galwanizacji, zapewnia podstawową ochronę antykorozyjną w warunkach suchych i umiarkowanie wilgotnych.
Równomiernie rozmieszczone oczka o wymiarze 10 mm doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju osłonach, przegrodach czy konstrukcjach pomocniczych. Produkt idealny dla hobbystów, ogrodników i majsterkowiczów.
Dane techniczne:
Zastosowanie:
Siatka DIAMANTO to ekonomiczne i funkcjonalne rozwiązanie do zastosowań, które nie wymagają wysokiej odporności na czynniki atmosferyczne.
Zauważyłeś błąd na karcie produktu? Napisz do nas: b2b@chle-mar.pl. Podaj proszę: nazwę lub kod produktu, link do karty oraz opis błędu (opcjonalnie zrzut ekranu).

ul. Generała Zygmunta Zielińskiego 66,
32-040 Rzeszotary