Opis
Klucz Torx T45 długi z otworem i magnesem WAART – kolor fioletowy
Profesjonalny, długi klucz Torx T45 z otworem (Torx Security) i wbudowanym magnesem, wykonany z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej (CrV). Narzędzie przeznaczone jest do śrub Torx z bolcem zabezpieczającym, zapewniając pewny chwyt i minimalizując ryzyko uszkodzenia gniazda śruby.
Dane techniczne:
- Typ narzędzia: długi klucz Torx z otworem (Torx Security)
- Rozmiar: T45
- Kolor: fioletowy
- Krótsze ramię: 36 mm (z otworem)
- Dłuższe ramię: 141 mm (z magnesem)
- Materiał: stal CrV
- Końcówka: precyzyjnie dopasowana z otworem i magnesem
Zalety:
- Magnes na końcówce ułatwia stabilne przytrzymanie śrub i zapobiega ich wypadaniu w trudno dostępnych miejscach
- Wydłużona konstrukcja umożliwia pracę w ograniczonej przestrzeni
- Wytrzymała stal CrV zapewnia odporność na odkształcenia, ścieranie i długą żywotność narzędzia
- Precyzyjny otwór gwarantuje pewny chwyt śrub zabezpieczających
- Kolorowe oznaczenie ułatwia szybki dobór właściwego rozmiaru
Zastosowanie:
- Motoryzacja
- Elektronika
- Serwis urządzeń i maszyn
- Przemysł i warsztaty techniczne
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zauważyłeś błąd na karcie produktu? Napisz do nas: b2b@chle-mar.pl. Podaj proszę: nazwę lub kod produktu, link do karty oraz opis błędu (opcjonalnie zrzut ekranu).