WAART Redukcja udarowa 1" (F) - 3/4" (M) CR-MO

Dostępność:
Stan magazynowy:
BRAK
Oznaczenia
Kod kreskowy
5904198059053
Symbol
W36A374
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis

Redukcja udarowa 1" (F) - 3/4" (M) – Stal CR-MO

Dane techniczne:

  • Wejście: 1" (fem.)
  • Wyjście: 3/4" (male)
  • Materiał: Stal CR-MO (Chromowo-molibdenowa)

Opis:
Redukcja udarowa 1" (F) - 3/4" (M) wykonana z wysokiej jakości stali CR-MO, przeznaczona do pracy z narzędziami udarowymi. Dzięki zastosowaniu stali chromowo-molibdenowej, charakteryzuje się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wysokie obciążenia, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do zastosowań w warsztatach, gdzie wymagane są narzędzia o dużej wytrzymałości. Umożliwia łatwe dopasowanie nasadek o różnych rozmiarach do narzędzi udarowych, co zapewnia wszechstronność i efektywność pracy.

Zastosowanie:

  • Użycie z narzędziami udarowymi, takimi jak grzechotki i klucze udarowe
  • Łączenie nasadek o różnych rozmiarach (1" na 3/4")
  • Idealna do prac w profesjonalnych warsztatach oraz przy naprawach mechanicznych i serwisowych
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Zauważyłeś błąd na karcie produktu? Napisz do nas: b2b@chle-mar.pl. Podaj proszę: nazwę lub kod produktu, link do karty oraz opis błędu (opcjonalnie zrzut ekranu).

© SolEx B2B