Wiertło do drewna 14,0 x 250 mm, przedłużane

Kategorie: NARZĘDZIA \ wiertła
Dostępność:
Stan magazynowy:
DOSTĘPNY
Oznaczenia
Kod kreskowy
5902143159940
Symbol
1948
Kod katalogowy
CON-XDP-1425
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis

Wiertło do drewna 14.0 x 250 mm – przedłużane, precyzyjne narzędzie do wiercenia

Dane techniczne:

  • Średnica: 14.0 mm
  • Długość całkowita: 250 mm
  • Materiał: stal narzędziowa stopowa
  • Mocowanie: walcowe
  • Skład zestawu: 1 sztuka

Opis produktu:
Przedłużane wiertło o średnicy 14 mm przeznaczone jest do wiercenia w twardych płytach, sklejkach, płytach wiórowych oraz naturalnym drewnie — zarówno twardym, jak i miękkim. Wykonane z wysokogatunkowej stali narzędziowej, cechuje się wysoką trwałością i odpornością na ścieranie. Specjalnie zaprojektowane ostre zakończenie zapobiega przesunięciu się wiertła podczas początkowego fazy wiercenia, co pozwala na precyzyjne i stabilne rozpoczęcie pracy.

Zalety produktu:

  • Przedłużona długość umożliwia pracę z głębokimi otworami
  • Ostre zakończenie zwiększa dokładność i stabilność podczas wiercenia
  • Wysokiej jakości stal narzędziowa gwarantuje wytrzymałość i długą żywotność
  • Walcowe mocowanie zapewnia pewne i stabilne osadzenie wiertła
  • Uniwersalne zastosowanie do materiałów drewnopochodnych i drewnianych

Zastosowanie:
Wiertło idealne do stolarki i prac budowlanych, świetnie sprawdza się w twardych płytach, sklejkach, płytach wiórowych oraz naturalnym drewnie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Zauważyłeś błąd na karcie produktu? Napisz do nas: b2b@chle-mar.pl. Podaj proszę: nazwę lub kod produktu, link do karty oraz opis błędu (opcjonalnie zrzut ekranu).

© SolEx B2B