Wkręt FARMER 4,8x35DR 7024-grafit 250 szt DIAMANTO

Dostępność:
Stan magazynowy:
BRAK
Oznaczenia
Kod kreskowy
5905806523904
Symbol
DWF357024D
Kod katalogowy
9771
Logistyka
Jednostka podstawowa
op
Opis

Wkręt FARMER 4,8 x 35 DR RAL 7024 – grafitowy | opakowanie 250 szt. | DIAMANTO

Wkręt samowiercący FARMER DIAMANTO 4,8 x 35 mm w kolorze grafitowym (RAL 7024) to wysokiej jakości produkt przeznaczony do montażu blach dachowych oraz elewacyjnych do stalowych podkonstrukcji. Dzięki zwiększonej długości i samowiercącej końcówce zapewnia skuteczne łączenie elementów w miejscach wymagających większego zasięgu wkręcania. Trwała powłoka lakiernicza oraz uszczelka EPDM zapewniają ochronę przed korozją i szczelność połączenia.

Dane techniczne:

  • Średnica: 4,8 mm
  • Długość całkowita: 35 mm
  • Typ końcówki: samowiercąca (drill point – do stali)
  • Łeb: sześciokątny z podkładką stalową i uszczelką EPDM
  • Kolor: grafitowy, RAL 7024 (dopasowany do pokryć dachowych i elewacyjnych)
  • Materiał: stal węglowa
  • Powłoka: ocynk galwaniczny + lakier proszkowy RAL
  • Zastosowanie: mocowanie blach trapezowych i paneli do konstrukcji stalowych
  • Opakowanie: 250 sztuk

Wkręty FARMER DIAMANTO 4,8 x 35 RAL 7024 to idealne rozwiązanie do estetycznego i trwałego montażu blach w systemach dachowych i elewacyjnych, szczególnie tam, gdzie wymagana jest nieco większa długość mocowania i pewność uszczelnienia.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Zauważyłeś błąd na karcie produktu? Napisz do nas: b2b@chle-mar.pl. Podaj proszę: nazwę lub kod produktu, link do karty oraz opis błędu (opcjonalnie zrzut ekranu).

© SolEx B2B